Rodzaje przegród w skrzyni otwartej

 

 

 

Skrzynia narzędziowa ALU w poprzek zabudowy

 

 

 

 

 

 

Projektujemy a następnie tworzymy zabudowy samochodowe “szyte na miarę”, dostosowane do wymogów branży transportowej, z jednoczesnym uwzględnieniem przepisów prawa.

Do produkcji zabudów samochodowych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, sprawdzone rozwiązania systemowe , które gwarantują maksymalną wygodę ich użytkowania .

Dzięki zastosowaniu aluminium uzyskujemy najniższą możliwą masę .

Każda zabudowa spełnia wysokie standardy , jest wielokrotnie kontrolowana w procesie produkcji.

Skrzynia otwarta zapewnia swobodny dostęp do przewożonego ładunku, który przy pomocy uchwytów transportowych i pasów, bezpiecznie pokonuje każdą drogę.

Kabina auta jest zabezpieczona kratą , którą na życzenie klienta możemy doposażyć w ; uchwyty do mocowania większych ładunków czy wzmocnień, wszystko do indywidualnego uzgodnienia.

Boczne burty z lekkością się otwierają, dodatkowo wyposażone w stopień ułatwiający wsiadanie.

Tylna belka posiada gumowe odboje zabezpieczające przed uszkodzeniem podczas parkowania przy rampie załadunkowej. W standardowym wyposażeniu znajdują się również; nadkola, chlapacze, zderzaki boczne przeciw rowerowe , oświetlenie gabarytowe led,

Szeroki wachlarz oferty uzupełniamy o box – y aluminiowe , innymi słowy skrzynie do przewozu na przykład długich narzędzi ogrodniczych. Każda ekipa montażowa nieustannie potrzebuje miejsca do przechowywania narzędzi, my to miejsce projektujemy i tworzymy dla Was.